EN
SMT Makinesi Nedir - Alma ve Yerleştirme Makinesi
Gönderi Tarihi:2021-09-03 09:45:43 Ziyaret:567

SMT makinesi: "SMT makinesi", "Yüzeye Montaj Sistemi" (Yüzeye Montaj Sistemi) olarak da bilinir, üretim hattında, dağıtım makinesi veya serigrafi makinesinden sonra yapılandırılır, Yüzey Montaj bileşenlerini doğru bir şekilde yerleştirmek için bir cihazdır. Montaj kafasını hareket ettirerek PCB pedi. Manuel ve otomatik iki türe ayrılmıştır. 

Otomatik SMT makinesi, bileşenlerin ekipmanının yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli otomatik yerleştirilmesini sağlamak için kullanılır, en kritik, en karmaşık ekipmanın tüm SMT üretimidir. SMT makinesi, üretim hattındaki ana ekipmandır, SMT makinesi, erken düşük hızlı mekanik SMT makinesinden yüksek hızlı optik merkezleme SMT makinesine ve çok işlevli, esnek bağlantı modüler geliştirmeye kadar geliştirilmiştir. 

SMD, CHIP, SOP, SOJ, PLCC, LCCC, QFP, BGA, CSP, FC, MCM vb. içeren Yüzeye Monte Cihazların kısaltmasıdır. Elektronik montaj endüstrisinde popüler Teknoloji ve süreç. 

Yüzey Montaj Teknolojisi (SMT), geleneksel elektronik bileşenleri yalnızca birkaç onluk hacme sahip bileşenlere sıkıştıran, böylece yüksek yoğunluk, yüksek güvenilirlik, minyatürleştirme, düşük maliyet ve elektronik montajın otomasyonunu gerçekleştiren yeni nesil bir elektronik montaj Teknolojisidir. Bu tür minyatürleştirilmiş bileşenlere SMD cihazları (veya SMC, çip cihazları) denir. Bileşenleri basılı bir PCB PCB üzerine monte etme işlemine SMT işlemi denir. İlgili montaj ekipmanına SMT ekipmanı denir.

86-15858886852 Tel / WhatsApp / WeChat:
E-posta:

[email protected]

Skype:

[email protected]

ekle:

Hangzhou / Shenzhen / Hebei / Pekin
(herhangi bir ihtiyaç, önceden iletişime geçin)

Ürünler
Hizmetler
Wenzhou Hecan Technology Co, Ltd
BT Desteği
Bizi takip et
Telif Hakkı © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.,Ltd. Blog