EN
SMT yerleştirme makinesinin ana aksesuarları ve ekipmanları nelerdir?
Gönderi Tarihi:2022-03-04 14:56:00 Ziyaret:36

SMT yerleştirme makinesi, elektronik bileşenlerin montajı için yaygın ekipmanlarımızdan biridir. Üretim çalışmalarımızı tamamlamak için içerisinde birçok aksesuar bulunmaktadır. Hangi ana aksesuarlara sahip olduğunu biliyor musunuz? Merak etmeyin, aşağıdaki Huawei Guochuang çok fonksiyonlu yerleştirme makinesi üreticisi bunu sizin için dikkatlice açıklayacaktır.

Bir: Montaj kafası

Yerleştirme kafası, yerleştirme makinesi üretiminde, yerleştirme makinesinin çeşitli iş ve üretim türlerini gerçekleştirmesine yardımcı olan bir sensördür. Yerleştirme makinemizin yerleştirme verimliliğini artırmasına yardımcı olabilir. Yapısal tasarım açısından yerleştirme kafası, yerleştirme makinesinin çalışmasında önemli bir faktördür. SMT yerleştirme makineleri, yerleştirme kafasının tasarımına dayalı olarak doğruluğu ve hızı artırmak istiyor. Bu nedenle SMT yerleştirme makinesi hızlı ve doğru bir şekilde montaj yapmak istiyorsa yerleştirme kafasının tasarımına ve kullanımına dikkat etmelidir. 

iki: meme 

Emme ağzının işlevi, parçaları almak ve monte etmektir. Farklı tipte nozullar için farklı tipte nozullara da ihtiyacımız var. Nozul hareket ettiğinde, nozulun içinde bir vakum negatif basıncı üretilir. Emme nozulu yerleştirme makinesinin bileşenine dokunduğunda, bileşen vakum negatif basıncı tarafından sıkıca emilir ve ardından bileşen, sistem konumlandırma yoluyla belirlenen konuma serbest bırakılır. Bu eylemler dizisi, meme destekli yerleştirme makinesinin işlevidir. Emme nozulu, tüm yerleştirme makinesi sisteminin en kolay hasar gören parçasıdır, bu nedenle zamanında değiştirilmelidir. 

Üç: Solenoid valf

SMT yerleştirme makinesi solenoid valfi, SMT yerleştirme makinemizin önemli bir parçası olan pnömatik solenoid valf ve elektrikli solenoid valfe ayrılmıştır. Solenoid valfin işlevi, sistemle etkileşime girmek ve hareket etme, toplama, serbest bırakma vb. ile işbirliği yapmak için diğer aletleri yönetmektir. Solenoid valfin itici gücü çok küçüktür, bu nedenle solenoid valf doğrudan devre sürücüsü tarafından çalıştırılabilir. genellikle kullanırız.

86-15858886852 Tel / WhatsApp / WeChat:
E-posta:

[email protected]

Skype:

[email protected]

ekle:

Hangzhou / Shenzhen / Hebei / Pekin
(herhangi bir ihtiyaç, önceden iletişime geçin)

Ürünler
Hizmetler
Wenzhou Hecan Technology Co, Ltd
BT Desteği
Bizi takip et
Telif Hakkı © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.,Ltd. Blog