EN
SMT Makinesi Nasıl Seçilir
Gönderi Tarihi:2021-09-03 10:25:02 Ziyaret:127

Modern endüstriyel üretimde, genellikle tam otomatik SMT endüstrisi ile iletişim kurarız ve şimdi işletmelerin çoğu, verimli, hızlı, doğru SMT yerleştirme makinesinin çoğunluk tarafından sevilmesi nedeniyle üretim ve günlük işler için SMT alma ve yerleştirme makinesini seçecektir. üreticilerin, ancak makine yerleştirmenin iyi ve kötü olduğunu biliyor musunuz, makineyi nasıl seçmeliyiz?

1. Montaj hızı

Sadece karşılaştırma hızından, genellikle dört, altı, sekiz kafalı SMT makinesine ayrılabiliriz, ayrıca üretim için makineyi birleştirebiliriz, genellikle dört veya altı kafanın bir SMT makinesinin sahip olduğu montaj kafasının sayısını ifade ettiğini söylüyoruz, daha fazla montaj kafası montaj hızını temsil eder, fiyat nispeten pahalıdır, Genel olarak konuşursak, hız açısından dört, altı ve sekizi 5000-7000, 8000-12000 ve 10000- olmak üzere üç hız tipine ayırabiliriz. 2000, sırasıyla. Hız, üretim ortamımıza ve koşullarımıza göre değişir.

2. Montaj doğruluğu

Genellikle sırasıyla üç hassas doğruluk, mutlak doğruluk ve tekrar kesinliği yöntemine sahibiz ve mutlak doğruluk, SMT sürecini üretmemiz anlamına gelir, aslında çok fazla sapmaya sahiptir, bu değer ne kadar düşükse, daha yüksek doğruluğu temsil eder, tekrarlanabilirlik, bir konumun tekrarını ifade eder. bir sapma monte edin ve doğruluk ne kadar düşükse, o kadar yüksek olur, Genel olarak konuşursak, bir SMT makinesinin diyalektiği esas olarak hız ve doğruluktan seçilir.

3. Gerekli alan

Genel olarak konuşursak, daha fazla montaj kafası, daha büyük alan

Üreticinin yeri sınırlıysa, montaj talebi özellikle yüksek değildir, montaj üretimi için sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda alan kaplama alanımız için de dört küçük montaj makinesi seçebilirsiniz, talep nispeten küçüktür, yeni için uygundur İşletmeler, daha fazla kullanıcı talebi varsa, dört + sekiz SMT makinesi veya altı + sekiz kombine üretim seçebiliriz, sorunun hızını ve doğruluğunu büyük ölçüde artırabilir.86-15858886852 Tel / WhatsApp / WeChat:
E-posta:

[email protected]

Skype:

[email protected]

ekle:

Hangzhou / Shenzhen / Hebei / Pekin
(herhangi bir ihtiyaç, önceden iletişime geçin)

Ürünler
Hizmetler
Wenzhou Hecan Technology Co, Ltd
BT Desteği
Bizi takip et
Telif Hakkı © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.,Ltd. Blog